BAL KARNAWAŁOWY

W naszej szkole,

Śmiech i tańce,

Z wodzirejem mamy bal.

Przyszły różne przebierańce

z przystrojonych pięknie sal.

Wszyscy razem już tańcują,

paź z królową, z kotem mysz.

W rytm muzyki podskakują

Pszczółka Kasia, rycerz Krzyś…

12 lutego 2019 roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla klas „O” – III. Na pięknie udekorowanej sali pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy i piłkarzy. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo zmęczenia.

Na balu obecne były wolontariuszki ze „ Szkolnego Koła Wolontariatu” , które aktywnie zaangażowały się do pomocy: wspierały animatorki, tańczyły razem z dziećmi oraz pomagały w różnych zabawach ruchowych i konkursach tanecznych.