PSP2PSP2PSP2

Bezpieczny Internet

kontrola rodzicielska

INTEGRACJA
„KOCHAJ I DAWAJ PRZYKŁAD”

Janusz Korczak

W dniu 17 grudnia dzieci z klasy IIIa (integracyjnej) wraz z wychowawczyniami złożyły wizytę W Warsztatach Terapii Zajęciowej „Tęcza” w Warce. Zostaliśmy pięknie przywitani przez Panią kierownik Stanisławę Róg i uczestników warsztatów.
Piotr W., Krzyś L., i Piotr P. opowiedzieli nam o zajęciach jakie prowadzone są w placówce, a także o swoich sukcesach osobistych. Następnie Beatka P. oprowadziła nas po poszczególnych pracowniach i przedstawiła innych uczestników oraz pokazała nam prace jakie podopieczni warsztatów wykonują. Urzekła nas różnorodność i precyzja z jaką zostały zrobione.
Na zakończenie wszyscy wspólnie łamaliśmy się opłatkiem i śpiewaliśmy kolędy. Myślimy, że to spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci, a upominki wykonane przez nas własnoręcznie -uradują obdarowanych. Była to prawdziwa lekcja wielkiej miłości…

DZIEŃ INTEGRACJI 2010
W dniu 18 czerwca 2010 roku w PSP nr 2 odbył się kolejny, coroczny Dzień Integracji. Całość programu została przygotowana przez wychowawczynie klas integracyjnych, a we wspólnych zabawach i zajęciach udział wzięli uczniowie i nauczyciele wszystkich naszych klas oraz zaproszeni goście z Warsztatów Terapii Zajęciowej „Tęcza”. więcej..
KONKURS PLASTYCZNY
29 marca 2010 roku w naszej szkole odbył się Konkurs Plastyczny, którego tematem była Wielkanoc. W konkursie udział wzięli uczniowie klas integracyjnych. Uczestnicy przedstawili wiele ciekawych, często oryginalnych prac, które zostały nagrodzone upominkami. Tego rodzaju współzawodnictwo pomaga osiągać coraz to lepsze wyniki we wdrażaniu idei integracji w naszej szkole. Galeria zdjęć
SPECYFIKA PRACY W KLASACH INTEGRACYJNYCH
Specyfikę pracy w klasach integracyjnych w szkole PSP nr 2 przedstawiły w prezentacji Lidia Onyszko oraz Renata Siek .

Pobierz prezentację (~2 MB)

DZIEŃ INTEGRACJI
W naszej szkole od kilku lat są klasy intregracyjne.18.V.2007r. był dniem integracji w naszej szkole. Wzieliśmy w nim udział. Przeszliśmy wszystkie konkurencje sportowe, bawiliśmy sie przy muzyce oraz pokazach klas integracyjnych. Po wszystkich emocjach delektowaliśmy się kiełbaską z grilla