POWIATOWY FINAŁ INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

W dniu 03.10.2014 w Nowym Mieście nad Pilicą odbył się powiatowy finał Indywidualnych Biegów Przełajowych. PSP nr 2 w Warce reprezentowało 15 uczniów. Najlepszy wynik z naszej szkoły uzyskał Tomasz Deska zajmując 2 miejsce w kategorii 6 klas na dystansie 1000 m 11 był Emil Katana obaj uczniowie zakwalifikowali się do biegów miedzypowiatowych, które odbędą się na wiosnę 2015. W kategorii dziewcząt pewna do awansu była Ewelina Woźniak, która zaczęła z przedostatniego miejsca na 36 dziewcząt zajęła ostatecznie 7 miejsce uzyskując awans podobnie jak koledzy z rocznika dziewczęta biegły na dystansie 800m. Najmłodszy rocznik chłopców czyli 5 klasa dal pokaz mocy i rzutem na taśmę na finiszu do zawodów miedzypowiatowych awansowali Admczyk Adam z 10 miejsca i Michał Zwierzchowski z miejsca 11 gratulujemy wyników i nie zapominamy o treningach. Forma się sama nie zrobi.

zdjęcia