„Zabiorę Cię właśnie tam,
w kraj magii, książek czar.
Zabiorę Cię właśnie tam,
gdzie człowiek staje się lepszy.
Zabiorę Cię właśnie tam,
gdzie mądrość to wielki dar.
Zabiorę Cię właśnie tam,
gdzie jest szczęśliwe jutro…”

Po raz kolejny w naszej szkole dzieci zaprezentowały program słowno-muzyczny dla rodziców i zaproszonych gości.
     Myślą przewodnią programu było zachęcenie wszystkich do czytania książek, pomimo innych pokus współczesnej cywilizacji.
     W dniach 27, 28 stycznia 2010r. uczniowie i nauczyciele przenieśli się w świat fantazji i realiów lektur szkolnych.
     Każda klasa wystąpiła w rolach charakterystycznych dla poszczególnych utworów literackich. Na scenie pojawiły się tak pięknie przebrani aktorzy, że trudno było rozpoznać twarze naszych uczniów.
     Program został odebrany życzliwie, dzieci nagrodzone były gromkimi brawami. Mamy nadzieję, że na długo pozostanie w pamięci widzów. Zdjęcia z programu można obejrzeć na stronie szkoły, a film nabyć w Zakładzie Fotograficznym p. W. Tereszkiewicza. Galeria zdjęć 1 | Galeria zdjęć 2