Aktualności - powrót
JASEŁKA W SZKOLE W LASKACH

JASEŁKA 2010 - KLAS I-VI

Dnia 16 grudnia 2010 I oddział przedszkolny wystawił jasełka.
Nasza sala zmieniła swój wygląd. Nabrała świątecznego klimatu.Pojawiła się
stajenka, choinka, ozdoby świąteczne, wypieki, prezenty oraz występy. Wszystko po to, aby podkreślić świąteczny charakter bożonarodzeniowego czasu.
Do Dzieciątka przybyli aniołowie, pasterze, królowie, ale również postacie z bajek. Wszyscy złożyli u Jego stóp swoje dary wykonane własnoręcznie lub zdobyte ciężką pracą.
Nie zapomnieliśmy tego wieczora o opłatku, życzeniach i kolędach. Wszyscy rozeszliśmy się z przekonaniem że Boże Narodzenie to najważniejsze i najpiękniejsze święto w roku.
JASEŁKA 2010 - II oddział przedszkolny
Świąteczny nastrój, rodzinna atmosfera, barwne przedstawienie,
spontaniczność na scenie i wspólne kolędowanie...-tak wyglądały jasełka w wykonaniu dzieci z II oddziału przedszkolnego. Zobaczcie sami...

CUDA OGŁASZAJĄ - III oddział przedszkolny
"Szopka stanęła w klasie, okna przysłoniły dwa anioły i gwiazda betlejemska. Trzej dostojni królowie przynieśli dary i zdjęli swoje korony, klękając przed Dzieciątkiem. Potem wszyscy gromkim głosem zaśpiewali: Gloria, gloria..."
Jasełka przy dźwiękach kolęd rozbrzmiewających w piątek 17.12.2010
wprowadziły rodziców i gości w świąteczny nastrój. Na to właśnie liczyli aktorzy -
uczniowie z grupy 0.
Po przedstawieniu wychowawczyni Edyta Kołacz zaprosiła wszystkich do wigilijnego stołu.