Aktualności - powrót
Vivat Pułaski
Uczniowie PSP nr 2 uczestniczyli w niedzielę 6 lipca w pikniku Vivat Pułaski.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2007/2008 - 20 czerwiec 2008
Wieczorek pożegnalny klas szóstych - 13 czerwiec 2008
DZIEŃ INTEGRACJI
DZIEŃ RODZICA
16 maja 2008r. kl.IVa wraz z wychowawczynią p. Katarzyną Regulską zorganizowała wspólną uroczystość z okazji Dnia Rodzica. Uczniowie przygotowali montaż słowno - muzyczny. W swobodny nastrój wprowadziły wszystkich prezentacje humorystycznych scenek przygotowanych przez dzieci. To był cudowny dzień, bo Nasi Rodzice są Cudowni! Kochani Rodzice - bardzo sie cieszymy. że byliście! Galeria zdjęć
"HABEMUS PAPAM" - sceny z życia Karola Wojtyły
29 kwietnie 2008r. kl.IVa wraz z wychowawczynią p. Katarzyna Regulską uczestniczyła w otwarciu wystawy "HABEMUS PAPAM". Sceny z życia Karola Wojtyły w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce. Wystawa została przygotowana przez prywatne Muzeum Lalki w Pilźnie. Prezentuje sceny z życia papieża Jana Pawła II. Galeria zdjęć

3 rocznica śmierci Jana Pawła II
KONKURS RECYTATORSKI
7 lutego 2008r. w świetlicy szkolnej odbył się Konkurs Recytatorski klas młodszych. Prowadziła go pani Małgorzata Okraj. Do konkursu zgłosiło się 31 uczniów z klas 0-III. więcej..
WSPOMNIENIA Z WYCIECZKI
Trzydziestego pierwszego stycznia 2008 r. klasy IVA, IVB, IVC, IVD wraz z wychowawczyniami, tj. p. K. Iwańską, p. A. Wilczyńską, p. I. Domańską wyjechały na wycieczkę do Warszawy. więcej..
ZIEMIA - NASZ WSPÓLNY DOM
JASEŁKA 2007
UROCZYSTOŚĆ WIGILIJNA W KLASIE IV A
21 grudnia 2007 r. o godz. 16.30 w sali nr 15 odbyła się wigilia klasowa. Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice.
W świątecznie udekorowanej sali znalazły się choinki przystrojone ozdobami zrobionymi przez dzieci i stół nakryty białym obrusem. Całej uroczystości towarzyszyły kolędy śpiewane przez dzieci. Galeria zdjęć..
WIGILIA W KLASIE 4B
ODSŁONIĘCIE POMNIKA PIOTRA WYSOCKIEGO
TYDZIEŃ Z KULTURĄ 26 - 30 LISTOPADA 2007 R.
"Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
SOKRATES

„ZWIERZYNIEC PANA WILKONIA” W ROZNISZEWIE
20 listopada 2007 roku klasy integracyjne IVa, Va, VIa z wychowawcami p. K. Regulską, p. R. Siek, p. E. Kołacz oraz nauczycielami p. J. Wojciechowską i p. M. Banachem odwiedziły „Galerię na piętrze” zorganizowaną w Szkole Podstawowej im. S. Czarnieckiego w Rozniszewie. więcej..

WYCIECZKA DO SEJMU
13 listopada klasa IV a z wych. K. Regulską i p. M. Brodzińską, klasa IV b z wych. K. Iwańską oraz klasa IV c z wych. A. Wilczyńską odwiedziły w Warszawie budynek Sejmu.
Nasi uczniowie z zaciekawieniem słuchali o ważnych zagadnieniach związanych z polityką a także obejrzeli Salę Sejmową i Salę Senatu RP. Drugim punktem wycieczki był seans filmowy 3D w CINEMA CITY na Sadybie oraz Mc Donald’s. Galeria zdjęć..
APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - 11 LISTOPADA 2007 r.
Dzisiaj wielka jest rocznica- 11 listopada!
Tym, co zmarli za Ojczyznę, hołd wdzięczności Polska składa.

W dniu 9 listopada odbył się apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości - najważniejszego polskiego święta narodowego związanego z odzyskaniem w 1918 roku niepodległości , po trwających 123 latach zaborów.
Uroczystość przygotowały klasy
VIa z wych. p. E. Kołacz, klasa Va z wych. p. R. Siek
oraz chór szkolny z opiekunem p. D. Gębską.
Galeria zdjęć..
WYCIECZKA DO MUZEUM TECHNIKI

23 października 2007r. klasy: IIa z wych. B. Szostak i L. Onyszko i IIb z wych. E. Stańczyk były na wycieczce w Warszawie.
Pierwszym i ciekawym jej punktem były lekcje w Muzeum Techniki.

WYCIECZKA W GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

W dniu 19 października 2007 roku odbyła się wycieczka szkolna w Góry Świętokrzyskie,w której udział wzięli uczniowie klas: Va z wych.R. Siek, Vc z wych. J.Jagielińską i klasy IIIc z wych. M. Brodzińską.
ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

W dniu 13.10.2007 r. odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Galeria zdjęć..
DZIEŃ NAUCZYCIELA
Dnia 12. 10. 2007r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Warce odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przygotowały go p. Katarzyna Regulska i p. Anna Wilczyńska z klas IVa i klas IVc.

Galeria zdjęć 1.. Galeria zdjęć 2..
DZIEŃ KAZIMIERZA PUŁASKIEGO

Dnia 12. 10. 2007 roku uczniowie i nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Warce uczestniczyli w obchodach Dnia Kazimierza Pułaskiego- patrona szkoy. więcej..
INFORMACJE Z WYCIECZKI