Aktualności - powrót
PARK JURAJSKI

15.V.2007r wybraliśmy się do Parku Jurajskiego. Park położony jest w widłach starorzecza rzeki Kamiennej na "űródlanej Wyspie". Otoczony dziką przyrodą, wzgórzami i gęstymi lasami charakteryzuje się specyficznym mikroklimatem. więcej..
NIEDZIELA PALMOWA

Bogate tradycje ma wykonywanie palm wielkanocnych. Od kilku lat w kościele M.B.Sz. odbywa się konkurs na najpiękniejsza palmę. Nasz klasa postanowia wziąść udział w tym konkursie. W którym zdobyliśmy pierwsze miejsce. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni. więcej..
AUTOSTOPEM PRZEZ POLSKĘ
Tradycji szkoły stało się zadość. W dniu 25 stycznia 2007 r. na podsumowanie półrocznej pracy uczniowie "dwójki" w świetle reflektorów wybrali się w podróż autostopem przez Polskę. Tegoroczne przedstawienie pt. "Autostopem przez Polskę" cieszyło si wielkim powodzeniem a wspólny wysiłek wielu osób został nagrodzony gromkimi brawami. więcej..
Aktualności - powrót