UDZIAŁ W KONKURSIE "DOKARMIAMY PTAKI ZIMĄ W PARKU WINIARSKIM"
Uczniowie naszej szkoły z klas IV-VI zostali zaproszeni przez Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego
w Warce i Nadleśnictwo Dobieszyn do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym pt.:
"Dokarmiamy ptaki zimą w parku winiarskim".
Regulamin konkursu przewidywał wykonanie jednego karmnika przez poszczególną klasę i zebranie
jak największej ilości karmy dla ptaków. Z naszej szkoły do konkursu zostało wystawionych 11 karmników i przekazano łącznie 200,54 kg karmy. Ponieważ zainteresowanie dzieci było bardzo duże, poza konkursem dostarczono jeszcze 24 karmniki, które również przekazano Muzeum.
Wyniki konkursu:
II miejsce i w nagrodę zaproszenie na lekcję edukacyjną w Nadleśnictwie Dobieszyn zajęła klasa Vb.
III miejsce i w nagrodę zaproszenie na lekcję edukacyjną w Parku na Winiarach zajęła klasa Vc.
Nagrodzonym klasom gratulujemy!
Wszystkim uczniom, którzy tak chętnie i z takim zaangażowaniem wzięli udział w tym przedsięwzięciu składamy serdeczne podziękowania. Wyrażamy również wdzięczność Rodzicom za przychylność i pomoc oraz Wychowawcom za koordynację działań.
Nauczycielki przyrody: Irena Domańska i Anna Wilczyńska