BEZPIECZNIEJ Z PRĄDEM
4 kwietnia 2008r. miała miejsce oficjalna uroczystość wręczenia nagród laureatom regionalnego etapu konkursu „Bezpieczna energia dla nas, dla domu, dla środowiska” - klasy „0”-3 oraz „Czysta energia dla mnie, dla domu, dla środowiska” – klasy 4-6, organizowanego w ramach akcji edukacyjnej „Bezpieczniej z prądem” edycja 2007/2008.
Pierwszy etap został zorganizowany przez Zakłady Energetyczne Okręgu Radomsko-Kieleckiego. Uroczystość z udziałem zarządu Spółek Energetycznych, przedstawicieli władz oświatowych oraz mediów odbyła się w Skarżysku-Kamiennej.
Na konkurs przesłano ponad 800 prac. Na etapie regionalnym wyłoniono 30 prac w trzech kategoriach (po 10 w każdej).
I kategoria – klasy „0” - 3
II kategoria – klasy 4 - 6
III kategoria – gimnazjum

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr2 w Warce:
• Karina Grzelewska – kl. Ia
• Piotr Pietrzycki – kl. IVc
• Martyna Gizka – kl. VIb
• Wiktoria Żak - kl. VIb

Do drugiego etapu (ogólnopolskiego) zostały zkwalifikowane prace:
Kariny Grzelewskiej z kl. Ia, Martyny Gizki i Wiktorii Żak z kl. VIb.
Opiekun szkolny konkursu Barbara Gizka

galeria zdjęć

Wyniki konkursu na stronie Zakładu Energetycznego Okręgu Radomsko-Kieleckiego S.A.