PSP NR 1 W WARCE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE

Osiągnięcia
MAŁY MISTRZ SPORTU ZIEMI WARECKIEJ
W roku szkolnym 2009/2010 nasza placówka uczestniczyła w zawodach sportowych organizowanych przez CeSiR w Warce pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Warka w ramach rywalizacji o puchar i tytuł Małego Mistrza Sportu Ziemi Wareckiej. Zawody były rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych:
1. Grupa pięciolatków i sześciolatków,
2. Uczniowie klas I-III szkół podstawowych.
Odbyło się osiem spotkań (po cztery dla każdej grupy wiekowej), a suma zdobytych punktów we wszystkich konkurencjach zadecydowała o kolejności drużyn. Rozstrzygnięcie zawodów odbyło się w Dzień Dziecka. Dzięki zaangażowaniu wszystkich nauczycieli klas zerowych i klas I-III udało się nam osiągnąć sukces. Masze sześciolatki zajęły I miejsce i zdobyły Puchar Burmistrza oraz tytuł Małego Mistrza Sportu Ziemi Wareckiej, a uczniowie klas I-III zajęli III miejsce. Nagrodą rzeczową był sprzęt sportowy. Oprócz wspaniałej rywalizacji i zabawy zawodnicy otrzymywali słodkie upominki, dyplomy i małe puchary.
Gratulujemy i dziękujemy pani Annie Miziołek i pani Agnieszce Makowskiej.