IV B WSPOMÓC CHCE!
Co to jest akcja charytatywna? Niektórzy ludzie myślą, że to po prostu sprzedawanie słodyczy i napojów. Jednak tak nie jest. Akcja charytatywna to pomaganie ludziom chorym, znajdującym się w trudnej sytuacji. Taka akcja odbyła się w PSP nr 2 w Warce 14 czerwca 2017r.

Dziękuję wszystkim Rodzicom, koleżankom i kolegom z klasy IV b oraz uczniom PSP nr 2 za czynny udział w akcji charytatywnej.

BRAWO - macie wielkie serducha!!!

Jowita Kłos - uczennica klasy IV b.
MIKOŁAJKOWA AKCJA - KIERMASZ
"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi."
- Jan Paweł II

Jak co roku powyższy cytat przyświeca naszej Mikołajkowej Akcji. W tym roku klasy VI B i VA w dn.28.11 – 2.12 przeprowadzą na terenie szkoły kiermasz z loterią i smakołykami, by zebrać fundusze na wspaniały Mikołajkowy prezent dla naszej chorej koleżanki Igi. Zachęcamy wszystkich serdecznie do spróbowania naszych wypieków i udziału w loterii. Odliczamy: 3, 2, 1..