DZIEŃ CHŁOPAKA - WIECZOREK 4C
Wypowiedzi uczniów po wieczorku:

„Na tej imprezie było bardzo fajnie, a tyle konkursów, że głowa mała.”
Rafał

„Było bardzo fajnie. Całą klasą bawiliśmy się w różne zabawy. Całe stosy ciastek. Super zabawa.”
Czarek

„Dostaliśmy pomysłowe, ciekawe prezenty. Lubię tańczyć, więc się wybawiłem. Mam nadzieję, że będą jeszcze w tym roku takie imprezy.”
Mateusz

„Podobały mi się drewniane buty, zawiązywanie krawata, bawienie się balonami, chodzenie z zawiązanymi oczami slalomem między butelkami. Było bardzo przyjemnie.”
Łukasz

„Maja, Marysia i Ola mówiły wiersze i składały życzenia. Z Izą i Olą zatańczyłyśmy taniec dla chłopców.”
Klaudia

„Były różne zabawy i konkursy, które przygotowały dziewczynki. Konkursy były bardzo zabawne, np.
-Po czym poznać czarownicę?
-Jak przyszyć guzik?
-Jak zawiązać krawat?
Najtrudniej chłopcom było zawiązać krawat, ale jednemu się udało. Wszyscy poradzili sobie z przyszyciem guzika.. Bardzo mi się podobało, było tylko trochę za krótko.”
Maja

„Najbardziej podobało mi się chodzenie w drewnianych butach. Bawiłam się super.”
Natalka

„Dla mnie to była najlepsza pod słońcem impreza”
Paulina

„Jednym słowem udał nam się ten dzień. Wszyscy byli zadowoleni i szczęśliwi. Z uśmiechem na ustach rozeszliśmy się do domów.”
Żaneta