WSPOMNIEŃ CZAR
Zgodnie z tradycją Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Warce hucznie zakończyliśmy pierwszy semestr nauki. Po raz siódmy przedstawiliśmy program artystyczny, tym razem pod tytułem „Wspomnień Czar”. Na scenie wystąpiło prawie 400 wykonawców z 28 oddziałów w barwnych strojach i przebraniach.
Show odbyło się w formie inscenizacji ruchowych i towarzyszących im układów tanecznych, występów chóru, pokazów mody do piosenek znanych polskich artystów.
Pierwszego dnia wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz miasta, instytucji kulturalnych i samorządowych oraz rodzice uczniów grup zerowych i klas I – III. Drugiego dnia występ obejrzeli rodzice klas IV – VI. W piątek dzieci prezentowały się przed pięciolatkami z Przedszkola Samorządowego w Warce, uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Laskach, uczestnikami warsztatów terapii zajęciowej „Tęcza” w Warce oraz uczniami naszej szkoły. Przedstawienie rozpoczęliśmy od znanego utworu Jana Kiepury „Brunetki, blondynki”. Nie zapomnieliśmy o szaleństwie rock and rolla, żeńskich grupach wokalnych, popularnych solistach, a także znanych duetach. Występ zakończył się piosenką zespołu Kombi pt. „Pokolenie”.

Galeria zdjęć - dzień pierwszy | Galeria zdjęć - dzien drugi i trzeci