SAMORZĄD SZKOLNY
GAZETKA WIELKANOCNA - KONKURS
Wyniki konkursu na najciekawszą gazetkę wielkanocną ogłoszonego przez Samorząd Uczniowski.
Samorząd wyróżnił następujące klasy:
- I A i I B
- I D
- II A
- II B
- III B
- IV A
- IV B
- IV D
- V C
- VI A
ZBIÓRKA SŁODYCZY
Konkurs na najpiękniejsza gazetkę bożonarodzeniową.
Tak jak co roku Samorząd Szkolny ogłosił w grudniu konkurs na najciekawszą gazetkę o tematyce bożonorodzeniowej. Tym razem konkurs objął swym zasięgiem klasy IV-VI oraz ich młodszych kolegów ( z klas I- III). Jury wyróżniło wśród młodszych uczniów klasy: I c, II a, III b i III c. W starszych klasach: IV d, V b, V c, V d oraz klasę VI c. Wyróżnieni otrzymali stroiki świąteczne do swoich sal. Gratulujemy ciekawych pomysłów! Opiekunowie SU serdecznie dziękują firmie KLONDAIK SA za finansowe wsparcie konkursu.
WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
Dziś naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj, który nie zapomniał o upominkach dla nas.

WRÓŻKA PRAWDĘ CI POWIE –ANDRZEJKI SZKOLNE
POMOCNA DŁOŃ
Celem Samorządu jest:

-Reprezentowanie ogółu uczniów;
-Działanie na rzecz społeczności uczniowskiej i obrona jej praw;
-Rozwijanie demokratycznych form współżycia, współdziałania uczniów oraz przyjmowania współodpowiedzialności za jednostkę i grupę;
-Uczestnictwo uczniów w samodzielnym rozwiązywaniu własnych problemów oraz partnerstwo w stosunkach uczniów z nauczycielami w realizacji celów wychowawczych szkoły;
-Kształtowanie umiejętności zespołowego działania, wyrabiania samokontroli, samooceny i zdyscyplinowania uczniów;
-Dbanie o dobre imię i honor szkoły, kultywowanie i wzbogacanie tradycji.

W roku szkolnym 2014/2015 Samorządem opiekują się panie: Anna Narożnik, Karolina Pawelec i Kamila Wilczyńska.

Pomocna dłoń

W październiku Samorząd przeprowadził zbiórkę przyborów szkolnych wśród uczniów klas I-VI.
Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zebraliśmy kilka pudeł artykułów piśmiennych, papierniczych i innych. Dary zostaną przekazane potrzebującym uczniom. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za tak żywy odzew.
Zarząd Samorządu Uczniowskiego
Przewodnicząca: Natalia Buczek