AUTOSTOPEM PRZEZ POLSKĘ

Autostop, autostop, wsiadaj bracie dalej hop.
Rusza wóz, będzie wiózł,
Będzie wiózł nas dziś ten wóz

Tradycji szkoły stało się zadość. W dniu 25 stycznia 2007 r. na podsumowanie półrocznej pracy uczniowie "dwójki" w świetle reflektorów wybrali się w podróż autostopem przez Polskę. Tegoroczne przedstawienie pt. "Autostopem przez Polskę" cieszyło się wielkim powodzeniem a wspólny wysiłek wielu osób został nagrodzony gromkimi brawami.

Pragniemy podziękować gościom za przybycie. Dyrekcji za dobre słowo i pomoc w realizacji naszego pomysłu. Wszystkim rodzicom za piękne i oryginalne stroje. Pani Dorocie Gębskiej za oprawę muzyczną. Panu Bogdanowi Sabale, Marcinowi Banachowi i Zygmuntowi Szymańskiemu za pomoc techniczną. Panu Janowi Budycie za pomoc przy dekoracji. Paniom, współautorkom scenariusza: p. Małgorzacie Okraj, p. Agnieszce Makowskiej, p. Justynie Wojciechowskiej, p. Annie Miziołek, p. Jolancie Jagielińskiej oraz wszystkim wychowawcom zaangażowanym w program oraz osobom związanym bezpośrednio lub pośrednio z naszym przedsięwzięciem.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pana Waldemara Tereszkiewicza za uwiecznienie naszego przedstawienia na płycie DVD.

Scenariusz przedstawienia